Słodkie miasteczko w Forum

piątek 14 listopada 2014
  • Muffinki, ciasta i ciasteczka oraz wiele innych słodkich pyszności będzie można spróbować w CH Forum (fot. materiały organizatora)
    Muffinki, ciasta i ciasteczka oraz wiele innych słodkich pyszności będzie można spróbować w CH Forum (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 15 listopada 2014 - czwartek 20 listopada 2014
Gdzie: Gliwice
Już w najbliższy weekend łasuchy będą mogły nacieszyć się pysznościami z Festiwalu Wypieków, które w dodatku sami przygotują, a wszystko to w CH Forum.

W specjalnie zaaranżowanej strefie animacyjnej stanie piec do wypieku muffinek i ciasteczek, a dzieci i dorośli pod opieką profesjonalnej kadry będą mogli udekorować smakowite babeczki. Słodka impreza – w sobotę i niedzielę – rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 18.

Dodatkowo do czwartku (20 listopada) działać tu będzie słodkie miasteczko. Na sześciu stoiskach będzie można posmakować lub kupić przeróżne słodycze, m.in. krówki, żelki, czekolady, lizaki, sękacze, rolady marcepanowe oraz ciasta. Będą też miód i inne produkty pszczele.  Jedna z manufaktur przygotuje ponadto rękodzielnicze wyroby z karmelu.

CH Forum mieści się w Gliwicach przy ul. Lipowej 1.

Kategoria: Wydarzenia