Akademia dla rodziców

poniedziałek 17 listopada 2014
  • Jak budować poczucie wartości u dziecka - dowiedzą się uczestnicy spotkania w Wyższej Szkole Humanitas (fot. materiały organizatora)
    Jak budować poczucie wartości u dziecka - dowiedzą się uczestnicy spotkania w Wyższej Szkole Humanitas (fot. materiały organizatora)
Kiedy: 
  • środa 19 listopada 2014
Gdzie: Sosnowiec
Jak kształtować poczucie własnej wartości u dziecka - to tylko jeden z tematów spotkania jakie odbędzie się w ramach Akademii Rodzinnej Humanitas. Rodzice będą mogli porozmawiać ze specjalistą.

Stowarzyszenie Moc Wsparcia razem z Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu zorganizowało cykl warsztatów w ramach Akademii Rodzinnej Humanitas.

Pierwsze warsztaty będą dotyczyły „Poczucia wartości w rodzinie” i odbędą się 19 listopada w Auli Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu (ul. Kilińskiego 43). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 i potrwa do 19.30.

Poprowadzi je dr Aleksander Mańka, autor koncepcji Krainy Świetlików, specjalista systemowej profilaktyki rodzinnej. Rodzice dowiedzą się m.in.: jak kształtować poczucie własnej wartości dziecka.

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 692 983 276. Można też pisać na adres: szkolenia@moc-wsparcia.pl

Kategoria: Wydarzenia