Pomóż Mikołajowi odzyskać prezenty

wtorek 2 grudnia 2014
  • Mikołaj odwiedzi Centrum Handlowe Auchan w Sosnowcu (fot. mat. organizatora)
    Mikołaj odwiedzi Centrum Handlowe Auchan w Sosnowcu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 grudnia 2014
Gdzie: Sosnowiec
Co by się stało, gdyby Mikołaj stracił wszystkie prezenty? Jak pomóc mu je odzyskać? Dlaczego w trudnych sytuacjach warto działać wspólnie? O tym wszystkim przekonają się najmłodsi, którzy 6 grudnia odwiedzą CH Auchan Sosnowiec.

Trudne sytuacje mogą spotkać każdego. Nawet Mikołaja, który chce obdarować prezentami dzieci. W drodze do najmłodszych, czekających na niego w sosnowieckim Auchan, spotyka złośliwego skrzata, który zabierze mu prezenty. Tylko dzieci mogą pomóc Mikołajowi odzyskać upominki, wykonując zadania przygotowane przez skrzata.

Trzeba będzie m.in. wspólnie zaśpiewać jedną piosenkę, a przy okazji zatańczyć. Aby zadanie zostało uznane przez złośliwego skrzata, muszą wziąć w nim udział wszystkie obecne na spotkaniu dzieci. W trakcie zabawy najmłodsi będą mogli przekonać się, że w trudnych sytuacjach warto prosić o pomoc innych i działać wspólnie. Czy to wystarczy, żeby Mikołaj odzyskał prezenty? Zobaczymy.

Spotkanie mikołajkowe odbędzie się w sobotę 6 grudnia w Auchan przy ul. Zuzanny 20 w Sosnowcu, w godzinach 14-18. Udział w zabawach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia