Konferencja dla kobiet w ciąży

czwartek 8 stycznia 2015
  • W ciąży nasuwa się wiele pytań o zdrowie i bezpieczeństwo nienarodzonego dziecka - warto zadać je specjalistom (fot. foter.com)
    W ciąży nasuwa się wiele pytań o zdrowie i bezpieczeństwo nienarodzonego dziecka - warto zadać je specjalistom (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • sobota 17 stycznia 2015
Gdzie: Katowice
Jeśli jesteś w ciąży lub planujesz zostać mamą - to spotkanie dla Ciebie. W jednym miejscu spotkają się ginekolodzy położnicy, anestezjolodzy, neonatolodzy i położne opowiedzą o ciąży, badaniach prenatalnych, porodzie i pielęgnacji dziecka. Za darmo, ale trzeba wcześniej się zapisać.

Na konferencję zaproszono cały sztab specjalistów m.in.: ginekologów położników, anestezjologów, neonatologów i położne. Będą opowiadać o ciąży, badaniach prenatalnych, porodzie i pielęgnacji dziecka. Odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości przyszłych mam, które wezmą udział w spotkaniu.

Odbędzie się także pokaz pierwszej pomocy u niemowląt i konkurs z nagrodami. W przerwie zaplanowano kawę i poczęstunek.

Konferencja odbędzie się pod patronatem Wojewody Śląskiego i Wojewódzkiego Konsultanta ds. Perinatologii prof. Krzysztofa Sodowskiego, w sobotę 17 stycznia, o godz. 11 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 24.

Konferencja jest bezpłatna, aby wziąć w niej udział wystarczy się zarejestrować na stronie: www.sodowski.pl/zapisy

Kategoria: Wydarzenia