Zimowa Akademia pełna zabawy

czwartek 8 stycznia 2015
  • Zimowa Akademia Gemini zaprasza (fot. mat. prasowe)
    Zimowa Akademia Gemini zaprasza (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • sobota 10 stycznia 2015 - sobota 28 lutego 2015
Lepienie bałwanów, zimowe zabawy, zawody sportowe i spotkania ze specjalnymi gośćmi. To wszystko w ramach Zimowej Akademii Gemini, która startuje 10 stycznia i potrwa osiem weekendów oraz w pierwszym tygodniu ferii zimowych.

W zimowym miasteczku, tuż przy bielskim Centrum Handlowym Gemini, odbywać się będą gry i zabawy dla najmłodszych. Co weekend będzie inny temat przewodni.

Podczas pierwszego spotkania „Zimowego hopsasa” na dzieci czekać będą zabawy na trampolinach i sztuczki na trickboardach – specjalnych deskach rozwijających zmysł równowagi. Podczas weekendu „Gdyby kózka nie skakała” dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie spędzić ferie. Młodzi poszukiwacze talentów spróbują swoich sił w karaoke, a także spotkają się z instruktorem narciarskim, który z pewnością wypatrzy przyszłych mistrzów olimpijskich.

Pierwszy tydzień ferii zimowych wypełnią sportowe zmagania z instruktorami oraz animacje w kąciku dziecięcym. Najmłodsi przygotują się do Zimowej Olimpiady, a najlepsi sięgną po tytuł Małego Mistrza Olimpijskiego. Podczas każdego dnia dzieci będą zdobywały wyróżnienia oraz naklejki za obecność, które wymienią na nagrody podczas weekendu olimpijskiego.

Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.

Kategoria: Wydarzenia