Ferie z nartami, łyżwami, basenem i wspinaczką

czwartek 29 stycznia 2015
  • Na ferie zimowe nie trzeba daleko wyjeżdżać. Wystarczy zapisać pociechę na półkolonie (fot. mat. prasowe)
    Na ferie zimowe nie trzeba daleko wyjeżdżać. Wystarczy zapisać pociechę na półkolonie (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 lutego 2015 - piątek 13 lutego 2015
Gdzie: Sosnowiec
Wasze dziecko nie wyjeżdża nigdzie na ferie? Nie musi spędzać wolnych dni przed telewizorem i komputerem. W Sosnowcu rozpoczęły się zapisy na półkolonie.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci urodzonych w latach 2002-2008, mieszkających lub uczących się w Sosnowcu. Odbywać będą się w dwunastoosobowych grupach, w dwóch pięciodniowych turnusach: od 2 do 6 lutego oraz od 9 do 13 lutego. Program obejmie naukę jazdy na nartach i łyżwach, wspinaczki oraz pływania. Rodzice powinni przyprowadzać dziecko codziennie w godz. od 7 do 8 na Halę Sportową przy ul. Baczyńskiego 4 i odbierać z tego miejsca do godz. 16. Zajęcia odbywać się będą także na terenie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej, pływalni przy ul. Żeromskiego, Sport Poziomu 450 przy ul. Narutowicza oraz na Górce Środulskiej, jednak o transport pomiędzy obiektami zadbają organizatorzy.
Koszt udziału w jednym turnusie wynosi 100 zł, zaś w cenę wliczony jest dwudaniowy obiad.

Półkolonie organizują Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy „Zagłębie”. Zapisy przyjmowane są w Dziale Rozwoju i Promocji Sportu przy ul. Kresowej 1 w godz. od 7.30 do 14.30. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu (32) 299 64 38. Półkolonie są elementem Akcji Zima w Mieście.

Kategoria: Wydarzenia