Pan Gąbka i Agi Bagi w Multikinie

środa 11 lutego 2015
  • We lutym w Multikinie poznamy przygody SpongeBoba i Agi Bagi (fot. materiały Multikina)
    We lutym w Multikinie poznamy przygody SpongeBoba i Agi Bagi (fot. materiały Multikina)
Kiedy: 
  • niedziela 1 lutego 2015 - sobota 28 lutego 2015
Luty w Multikinie zapowiada się naprawdę ciekawie. Podczas poranków filmowych dzieci obejrzą SpongeBoba Kanciastoportego i nową bajkę Agi Bagi.

Najmłodsze dzieci (2-5 lat) będą mogły w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.30 obejrzeć II cześć nowego projektu „Agi Bagi”. Bajka opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy jej mieszkańcami, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem, pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.

Zaś o godz. 12 w każdy weekend na starsze dzieci (pow. 5 lat) czekać będzie spotkanie z popularnym SpongeBobem Kanciastoportym.
To zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, przy okazji wciągając w nie wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Kategoria: Wydarzenia