Szewczyk Dratewka według Teatru Gry i Ludzie

poniedziałek 13 stycznia 2020
  • "Szewczyk Dratewka" to kolejna propozycja Teatru Gry i Ludzie (fot. materiały teatru)
    "Szewczyk Dratewka" to kolejna propozycja Teatru Gry i Ludzie (fot. materiały teatru)
Kiedy: 
  • sobota 25 stycznia 2020
Gdzie: Katowice
Czy widzieliście kiedyś taki but, w którym zmieści się smocza jama, zakład szewski, a nawet królewskie komnaty? Będziecie mogli go zobaczyć w sobotę 25 stycznia w Teatrze Gry i Ludzie.

Pewnego dnia przychodzi do szewca posłaniec z królewskiego dworu, aby odebrać buciki królewny. W międzyczasie jednak zostaje ona porwana przez strasznego i złego smoka. Żadnemu z rycerzy nie udaje się oswobodzić następczyni tronu. Dzielny Szewczyk Dratewka podejmuje się zgładzić potwora i uratować królewnę. Czy ta trudna, wymagająca wielu poświęceń wyprawa zakończy się sukcesem? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się w sobotę 25 styzcnia w Teatrze Gry i Ludzie (al. Niepodległości 2) w Katowicach.

Bilety są w cenie 20 zł – bilet jednoosobowy, 60 zł bilet rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji biletów można dokonywać mailowo rezerwacja@gryiludzie.pl lub tel. 501 395 069 (również SMS).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe