Ciekawe warsztaty na pierwsze urodziny

poniedziałek 2 marca 2015
  • Teatr Rozbark obchodzi pierwsze urodziny (fot. mat. teatru)
    Teatr Rozbark obchodzi pierwsze urodziny (fot. mat. teatru)
Kiedy: 
  • sobota 7 marca 2015 - niedziela 8 marca 2015
Gdzie: Bytom
Teatr Rozbark świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji przygotowano warsztaty taneczne i kostiumograficzne dla dzieci, a dla dorosłych zajęcia taneczne i spektakle.

Do wspólnego celebrowania pierwszych urodzin Teatr Rozbark zaprasza w sobotę 7 marca od godz. 14. Wtedy rozpoczną się warsztaty taneczne dla dzieci (7-12 lat) z zakresu wielu technik: break dance, locking, popping, hype, new style, wacking, house, street tap czy dancehall. Udział w zajęciach to nie tylko solidny trening fizyczny, ale także świetna lekcja historii tańców ulicznych. Zajęcia poprowadzi Piotr Wach. Potrwają do godz. 16.

Zaś od godz. 14 do 17 odbywać się będą zajęcia kostiumograficzne dla dzieci (7-12) pt. „Nowe życie starych baśni”. Uczestnicy warsztatów najpierw stworzą projekty rysunkowe, a następnie własnoręcznie wykonają kostiumy do postaci z ich ulubionych książek, bajek, filmów czy przedstawień teatralnych. Dzieci proszone są o przyniesienie niepotrzebnych ubrań, które będzie można przerobić według własnego projektu. Resztę materiałów zapewnia organizator.

Od godz. 14 do 16 odbędą się zajęcia taneczne dla dorosłych, a od godz. 15 do 16 - zajęcia taneczno-ruchowe dla seniorów.

Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy (e-mail: bow@teatrrozbark.pl lub tel.: 32 428 13 11).

O godz. 19 nieco starsi miłośnicy tańca współczesnego będą mogli przyjść na spektakl „Oddaję Ci serce” w choreografii Uriego Ivgi i Joahana Grebena. Niezwykle dynamiczny, pełen zwrotów akcji oscylujący wokół tematyki miłości. Przedstawienie to będzie można również zobaczyć 8 marca, o godz. 18. Informacje o biletach i rezerwacjach: e.mail: bow@teatrrozbark.pl lub tel.: 32 428 13 11.

Teatr Rozbark mieści się w Bytomiu przy ul. W. Kilara 29.

Kategoria: Wydarzenia