Nadchodzą gigantyczne targi mody niezależnej

poniedziałek 23 marca 2015
  • Pierwsza, śląska edycja Mustache Yard Sale odbędzie się w weekend 28-29 marca (fot. mat. organizatora)
    Pierwsza, śląska edycja Mustache Yard Sale odbędzie się w weekend 28-29 marca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 28 marca 2015 - niedziela 29 marca 2015
Gdzie: Katowice
Szukacie niebanalnych ubrań i dodatków dla całej rodziny? Nie możecie opuścić targów mody niezależnej Mustache Yard Sale Silesia Edition. Podczas imprezy w Spodku ponad 300 projektantów zaprezentuje swoje produkty związanych z modą i dizajnem.

Targi Mustache Yard Sale odbywają się od siedmiu lat w Warszawie i miały dotychczas aż 12 edycji. W tym roku po raz pierwszy zorganizowane zostaną także na Śląsku. Na 4 tys. metrów kwadratowych prezentować będą się projektanci i dizajnerzy z całego kraju. Na ich stoiskach coś dla siebie znajdą osoby w każdym wieku. Nie zabraknie oferty dla małych modniś i elegantów.

Koszulki z ilustracjami dla niegrzecznych dzieci, ubrania ostemplowane oryginalnymi motywami, ubranka rosnące wraz z dzieckiem, kolorowe skarpety, dizajnerskie gryzaki, ręcznie szyte przytulanki czy przeklejki, dzięki którym można nieustannie zmieniać wygląd pokoju malucha, zdzierając je z jednego miejsca na ścianie i przeklejając w inne - to tylko niektóre z produktów.

Podczas targów zaplanowano warsztaty w kąciku dla dzieci i panele dyskusyjne o modzie. Będzie można zdrowo zjeść i się napić (wegańskie burgery, lemoniada na bazie yerba mate). Po zmroku rodzice, którzy mają możliwość odwieźć dzieci na noc do babci lub cioci, mogą wrócić do Spodka na całonocną imprezę z DJ’ami.

Mustache Yard Sale Silesia Edition odbędzie się 28 i 29 marca. Część targową zaplanowano od godz. 12 do 19, a imprezę od około godz. 22 w sobotę do białego rana w niedzielę.

Kategoria: Wydarzenia