Przedszkoliada Tour Tychy 2015

poniedziałek 23 marca 2015
  • Przedszkoliada Tour 2015 odbędzie się po raz pierwszy w Tychach (fot. mat. organizatora)
    Przedszkoliada Tour 2015 odbędzie się po raz pierwszy w Tychach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 25 marca 2015
Gdzie: Tychy
Przedszkoliada Tour Tychy 2015 to jedna z 29 imprez dla dzieci w wieku od 3-6 lat o charakterze rozrywkowo-ruchowym organizowanych w całej Polsce. W Tychach odbędzie się po raz pierwszy, a weźmie w niej udział około 140 dzieci z Tych, Chorzowa oraz Katowic.

Dzieci wezmą udział w wielu zabawach i zajęciach sportowych. Będą im pomagać sportowcy z Klubu GKS Tychy, którzy na koniec zaprezentują także swoje umiejętności w pokazie specjalnym.  Maluchy będzie rozgrzewała publiczność oraz maskotka Przedszkoliady - duży, pluszowy KANGUR. Będą medale, puchary, poczęstunek na wzmocnienie i dobra muzyka.
- Chcemy oderwać dzieci od komputerów i zaszczepić w nich miłość do sportu i aktywności fizycznej - mówi Sylwia Rządkowska, promotor lokalny Przedszkoliady.
 
Impreza odbędzie się w Hali Sportowej w Tychach przy al. Piłsudskiego 20 w środę (25 marca) w godz. 10.30-12.30.

Współorganizatorem imprezy jest MOSiR TYCHY, Patronat nad cyklem imprez objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Hokeja na Lodzie. Przedszkoliada Tour TYchy 2015 posiada również Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tychy. Partnerem lokalnym jest m.in. Klub GKS Tychy oraz Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A.
 

Kategoria: Wydarzenia