Sześciometrowa palma i jarmark zdrowia

wtorek 24 marca 2015
  • Centrum Handlowe Forum zaprasza na palmowy weekend wielkanocny (fot. mat. organizatora)
    Centrum Handlowe Forum zaprasza na palmowy weekend wielkanocny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 27 marca 2015 - niedziela 29 marca 2015
Gdzie: Gliwice
Świąteczna atmosfera zapanuje już w najbliższy weekend w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. Od piątku do niedzieli (27-29 marca) centrum zaprasza na cykl wielkanocnych atrakcji. Rozpocznie się też jarmark zdrowia, który potrwa aż do Wielkiego Piątku.

W pobliżu sześciometrowej palmy, która stanie w centralnym punkcie CH Forum, tuż przy wejściu głównym znajdą się także stoły pełne wielkanocnych przysmaków m.in. wypiekanych na miejscu mazurków oraz stoiska wystawców  przedświątecznej edycji jarmarku zdrowia, u których kupić będzie można żywność z małych wiejskich gospodarstw oraz wielkanocne akcesoria.

Od godz. 10 do 18 w piątek, a w sobotę i niedzielę od 13 do 18, działać będzie strefa animacji dla najmłodszych. Każde dziecko będzie mogło tam wykonać własną palmę i udekorować dla siebie mazurek. Dzieci poznają też ludowe legendy, a uczniowie szkół podstawowych wezmą udział w konkursie na najładniejszą palmę. W niedzielę o godz. 16 okaże się której szkole należy się palma pierwszeństwa i nagroda w konkursie.

Centrum Handlowe Forum znajduje się w Gliwicach przy ul. Lipowej 1.

Kategoria: Wydarzenia