Bajkowe pasje dla dzieci

czwartek 2 kwietnia 2015
  • Na cykl spektakli w niedzielne popołudnia zaprasza restauracja Appassionata z Radzionkowa (fot. mat. organizatora)
    Na cykl spektakli w niedzielne popołudnia zaprasza restauracja Appassionata z Radzionkowa (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 12 kwietnia 2015
Gdzie: Bytom
Bajkowe Pasje to cykl przedstawień dla dzieci, połączony z rodzinnymi niedzielami w restauracji Appassionata w Radzionkowie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 kwietnia.

Inauguracją Bajkowych Pasji będzie występ Teatru Bez Reszty w spektaklu "Niezwykła podróż Pirata Szprota". Barwna, muzyczna bajka, w wykonaniu zawodowych aktorów Marzeny Lamch-Łoniewskiej i Adama Łoniewskiego, opowiada o podmorskiej podróży pirata pragnącego zaspokoić zachcianki swojej chciwej żony.
Bajka opowiada o miłości, wierności własnym ideałom i ludzkiej chciwości.

Przedstawienie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17 w sali głównej restauracji Appassionata w Radzionkowie (ul. Anieli Krzywoń 1). Warto przyjść do restauracji wcześniej, bo już od godz. 14 na miejscu będzie animatorka, która zaproponuje dzieciom ciekawe zabawy. Dzięki temu rodzice będą mogli w spokoju się posilić i odetchnać po trudach całego tygodnia. Dodatkowo, każdy mały uczestnik spotkania otrzyma od restauracji słodki upominek.

Bilety w cenie 20 zł (dziecko), można zamawiać pod numerem tel. 519837657 lub mailem: restauracja@appassionata.com.pl. Rodzice mają wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia