Prasujcie peleryny! Superbohaterowie zmierzają do Bytomia

wtorek 7 kwietnia 2015
  • Zlot Superbohaterów to jedna z głowych atrakcji Festiwalu Dziwnie Fajne (fot. mat. organizatora)
    Zlot Superbohaterów to jedna z głowych atrakcji Festiwalu Dziwnie Fajne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 24 kwietnia 2015 - sobota 25 kwietnia 2015
Gdzie: Bytom
„Szykujcie SuperMoce, zbierajcie atrybuty, prasujcie peleryny, odkurzajcie dobro i przybywajcie do Bytomia” - nawołują superbohaterów organizatorzy VII Festiwalu Dziwnie Fajne.

Główną atrakcją Festiwalu będzie, jak zwykle, Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów. Odziani w peleryny i rajtuzy, z maskami na twarzy supermeni 25 kwietnia o godz. 11 wyruszą spod Szybu Krystyna przy ul. Zabrzańskiej 7, przez ul. Dworcową aż na rynek, gdzie odbędzie się konkurs na najlepszy strój Superbohatera oraz koncerty Mariki, Tabu i November Project.

Zaplanowano też Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów oraz zbiórkę krwi w ramach akcji Motoserce. Sobotnie atrakcje na rynku będą bezpłatne.
Festiwal rozpocznie się jednak już w piątek odpłatnymi koncertami w bytomskich klubach.  W kolejnych dniach, aż do niedzieli, zaplanowano kolejne koncerty, spektakle i projekcje filmowe w różnych lokalizacjach Bytomia.

Z atrakcji dla całych rodzin warto polecić niedzielne recycklingowe warsztaty śmieciowo-twórczo-przetwórcze. Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na stronie www.facebook.com/MiedzygalaktycznyZlotSuperbohaterow.

Kategoria: Wydarzenia