Mikrofestiwal Trailerów

czwartek 16 kwietnia 2015
  • Teraz dzieci będą mogły za darmo obejrzeć co ciekawego zagra Planet Cinema w najbliższych tygodniach (fot. mat. Planet Cinema)
    Teraz dzieci będą mogły za darmo obejrzeć co ciekawego zagra Planet Cinema w najbliższych tygodniach (fot. mat. Planet Cinema)
Kiedy: 
  • piątek 17 kwietnia 2015 - niedziela 19 kwietnia 2015
Gdzie: Katowice
Jesteś rodzicem maluszka, który jeszcze nie był w kinie? Nie wiesz czy jest na taką wizytę gotowy? A może ciekawi cię co wkrótce zagości na wielkim ekranie? Przyjdź na Mikrofestiwal Trailerów.

Zwiastuny filmowe nie są już tylko zapowiedzią, mającą zachęcić widzów do przybycia do kina. Spora część to majstersztyki. Od 16 lat hollywoodzka kapituła przyznaje nagrody Golden Trailer Awards, do której w tym roku został nominowany zwiastun polskiego filmu „Bogowie”.

W katowickim Planet Cinema od piątku do niedzieli (17-19 kwietnia) będzie można za darmo wziąć udział w Mikrofestiwalu Trailerów.

Na playliście zwiastunów najbardziej wyczekiwanych produkcji znajdą się m.in. „Gwiezdne Wojny”, nowy  Bond czy „Igrzyska Śmierci”. Będzie je można oglądać przez 90 minut od godz. 18.40.
Wcześniej, w godz. 14.20-15 będą emitowane animacje dla najmłodszych. - Mikrofestiwal Trailerów to świetna okazja, żeby zabrać dziecko po raz pierwszy do kina, zapoznać z salą, wielkim ekranem i dźwiękiem, który zdecydowanie różni się od tego, jaki mogą usłyszeć z telewizora czy głośników komputera. Jeśli któryś z rodziców nie jest pewny, czy jego dziecko jest już gotowe na wizytę w kinie, będzie miał okazję, aby bezpłatnie to sprawdzić – mówi Klaudia Światkowska, członek zarządu Planet Cinema w Katowicach.

Można uczestniczyć w całym pokazie lub wejść na salę tylko na chwilę w oczekiwaniu na seans czy z ciekawości, by sprawdzić, co ciekawego zagra kino.

Planet Cinema mieści się w budynku Altus w Katowicach (ul. Uniwersytecka 13).

Kategoria: Wydarzenia