Koncerty, pokazy i występ kabaretu DNO

czwartek 30 kwietnia 2015
  • Na Zamku w Siewierzu wiele się dzieje w długi weekend majowy (fot. mat. organizatora)
    Na Zamku w Siewierzu wiele się dzieje w długi weekend majowy (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 1 maja 2015 - niedziela 3 maja 2015
Gdzie: Siewierz
Pokazy walk rycerskich, występ zespołów muzycznych i kabaretów - to tylko niektóre atrakcje, jakie zaplanowała na majówkę gmina Siewierz.

W piątek 1 maja o godz. 14, w sobotę 2 maja o godz. 16 oraz w niedzielę 3 maja o 14 na Zamku w Siewierzu odbędą się pokazy walk rycerskich i strojów z dawnej epoki. 1 maja o godz. 16 zaplanowano występ zespołów artystycznych ziemi siewierskiej, a o 17 koncert "Operetka z humorem" czyli najpiękniejsze arie, duety operetkowe oraz musicalowe w wykonaniu Nairy Ayvazyan i Tomasza Białka.
Dla fanów piłki nożnej ciekawym wydarzeniem będzie mecz o mistrzostwo katowickiej II grupy ligi okręgowej: LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie, który odbędzie się 1 maja o godz. 17 na Stadionie LKS Przemsza Siewierz.
Zaś dla osób ceniących sobie poczucie humoru dobrą informacją będzie występ Kabaretu DNO, który zaplanowano na niedzielę 3 maja na godz. 16. Po takiej dawce humoru pozostanie tylko relaks przy dźwiękach zespołu Folk Music Show Redlin - koncert rozpocznie się o godz. 17.

Kategoria: Wydarzenia