Dzień Dziecka z Kubusiem i przyjaciółmi

poniedziałek 18 maja 2015
  • Na Dzień Dziecka z Kubusiem i przyjaciółmi zaprasza tyski City Point (fot. mat. organizatora)
    Na Dzień Dziecka z Kubusiem i przyjaciółmi zaprasza tyski City Point (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 31 maja 2015
Gdzie: Tychy
Cukiernia Puchatka, Atelier Prosiaczka oraz Brykanki Tygryska – co kryje się pod tymi nazwami? Coś, co maluchy lubią najbardziej.

Na spotkanie z Kubusiem i przyjaciółmi zaprasza tyski City Point. W programie m.in.
- Cukiernia Puchatka, a w niej warsztaty kulinarne z Kubusiem łasuchem, podczas których dzieci upieką i ozdobią miodowe babeczki
- Atelier Prosiaczka, a w nim warsztaty plastyczne dla małych artystów i zabawy kreatywne z czuczu dla najmłodszych dzieciaczków
- Brykanki Tygryska na dmuchańcach i trampolinie
- wata cukrowa dla wszystkich bez ograniczeń
- malowanie buziek
- konkursy z nagrodami ufundowanymi przez marki obecne w centrum - Multikino, sklep z zabawkami Toy Planet, bawialnię Fair Play, kawiarnię Za Szybą, pizzerię Dominium i wyspę handlową Sensation Tomorrow.
Podczas akcji pomagać będziemy tyskiemu Stowarzyszenie Wspierające Dzieci i Rodzinę "Mogę więcej". członkowie i wolontariusze stowarzyszenia przygotowali dla rodzin z dziećmi warsztaty nadawania drugiego życia przedmiotom codziennego użytku. Środki pozyskane podczas zbiórki przeznaczone zostaną na zorganizowanie wypoczynku, wycieczek, czasu wolnego dla dzieci i młodzieży podczas wakacji.

Impreza odbędzie się 31 maja w godz. 12-18 przed wejściem do galerii City Point (al. Jana Pawła II). Aby skorzystać z atrakcji należy wcześniej  zarejestrować dzieci w punkcie obsługi klienta, na parterze w galerii.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych atrakcje zostaną przeniesione do pasaży galerii handlowej.

 

Kategoria: Wydarzenia