Lato w Kato na Dzień Dziecka

poniedziałek 25 maja 2015
  • Podczas organizowanego na terenie Lato w Kato Dnia Dziecka będzie można korzystać m.in. z pompowanych strojów sumo (fot. mat. organizatora)
    Podczas organizowanego na terenie Lato w Kato Dnia Dziecka będzie można korzystać m.in. z pompowanych strojów sumo (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 31 maja 2015
Gdzie: Katowice
Lato w Kato, to niezwykłe miejsce na mapie Katowic, obejmujące strefę aktywnych rozrywek dla starszych i młodszych. 31 maja dominować będą atrakcje dla dzieci.

Na terenie Lato w Kato pojawi się dziesięciometrowa ścianka, na której instruktorzy będą uczyć dzieci wspinaczki. W hali sportowej na specjalnym torze przeszkód zorganizowane zostaną warsztaty jazdy na rolkach i deskorolkach. Atrakcją dnia będzie pokaz wozu strażackiego, trwający od godz. 12 do 14. W programie znajdą się też warsztaty plastyczne, a dzieci dostaną balony z helem. Ponadto centrum rehabilitacyjne AMED przeprowadzi za pomocą urządzenia Medimouse profesjonalne badania kręgosłupa wraz pełnym opisem.

Jak zwykle będzie można korzystać także z atrakcji znajdujących się na stałe na terenie Lato w Kato, czyli trampolin, zjeżdżalni, huśtawek, pompowanych strojów sumo, boiska do siatkówki plażowej, minirampy, liny do chodzenia slackline i wielu innych.

Dzieci mogą bawić się za darmo, jednak rodzice proszeni są o datki dla fundacji „Schody do nieba”, która opiekuje się małymi pacjentami, wymagającymi specjalnej rehabilitacji, nie refundowanej przez NFZ.

Lato w Kato mieści się przy ul. Ceglanej 67c. Dzień Dziecka trwał będzie od godz. 10 do 22.

Podczas organizowanego na terenie Lato w Kato Dnia Dziecka będzie można korzystać m.in. z pompowanych strojów sumo (fot. mat. organizatora)

Kategoria: Wydarzenia