Olimpiada Przedszkolaka oraz piłka nożna dla ojców i synów

czwartek 11 czerwca 2015
  • Najbliższy weekend w Będzinie to mnóstwo sportowej rywalizacji dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
    Najbliższy weekend w Będzinie to mnóstwo sportowej rywalizacji dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 12 czerwca 2015 - niedziela 14 czerwca 2015
Gdzie: Będzin
Warto aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Najbliższa okazja, by całe rodziny mogły spróbować sił w różnych dyscyplinach nadarzy się podczas Dni Będzina na Sportowo.

12 czerwca większość imprez sportowych zaplanowano na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od godz. 10 rozpocznie się tu Olimpiada Przedszkolaka, rozgrywane będą turnieje: siatkówki plażowej, koszykówki i piłki nożnej, zaś po południu Turniej Piłki Nożnej Ojciec i Syn. Na koniec zaplanowano nocny turniej piłki nożnej i nocny maraton zumby. Imprezy sportowe odbędą się też w skateparku (Będzin Skate Jam o godz. 16) oraz na boisku SP nr 11 (Nocny Turniej Trio Basket).

Następnego dnia zabawa na boiskach OSiR rozpocznie się o godz. 9 Turniejem Finałowym Mistrzostw Śląska Kadetów w Siatkówce Plażowej. Będzie można też kibicować podczas Turnieju Piłki Nożnej MPWiK – Interpromex - MZBM o Puchar Prezydenta Miasta Będzina. Na kortach zaplanowano turniej tenisa ziemnego, w Miejskim Zespole Szkół nr 4 - Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej, a w SP nr 4 - Mistrzostwa Będzina w Judo.

14 czerwca od godz. 9 na boiskach do siatkówki plażowej przewidziano turniej tej dyscypliny, na kortach - turniej tenisa ziemnego, na boiskach OSiR - Turniej Piłki Nożnej Oldboyów, a w południe rajd na orientację Będzińscy Tropiciele Przygód.

Szczegółowe informacje na www.bedzin.pl i w OSiR, tel. 32 267 30 07 wew. 31. Pod podanym numerem przyjmowane są też zapisy chętnych do udziału w rozgrywkach.

Kategoria: Wydarzenia