Wesołe miasteczko za darmo
poniedziałek 29 czerwca 2015
Kiedy:
- środa 1 lipca 2015 - wtorek 14 lipca 2015
Gdzie: Chorzów
W kwietniu Śląskiego Wesołego Miasteczka zyskało nowego właściciela. Słowacka Tatry Mountain Resorts na unowocześnienie lunaparku ma przeznaczyć 117 mln. W lipcu będziemy mogli zobaczyć pierwsze zmiany.
Dodatkowe ławki, klomby, egzotyczne skalniaki, tuje i specjalny system nawadniania – to pierwsze zmiany jakie pojawiły się w śląskim lunaparku.
Będzie można zobaczyć je za darmo podczas dni otwartych, które odbędą się 1 - 14 lipca. Niestety bezpłatnie na teren wesołego miasteczka wejdziemy tylko w godzinach od 18 do 19 i w weekendy od 20 do 21.
Kolejną zmianą, tym razem organizacyjną, jest darmowy parking przy głównym wejściu. Wystarczy, że poinformujemy parkingowego, że wybieramy się właśnie do wesołego miasteczka, a przy wyjeździe okażemy bilet wstępu.
Kategoria: Wydarzenia