Letnie kino pod chmurką dla dzieci i rodziców

środa 1 lipca 2015
  • Letnie Kino Antyradia w Parku Śląskim rusza 2 lipca (fot. mat. organizatora)
    Letnie Kino Antyradia w Parku Śląskim rusza 2 lipca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 2 lipca 2015 - czwartek 27 sierpnia 2015
Gdzie: Chorzów
Na Dużej Łące w wakacje organizowane będą pokazy kultowych filmów dla dzieci i dorosłych. Wśród nich znajdą się takie pozycje jak „Rejs” czy „Zapaśnik", a dla dzieci „Asteriks i Obeliks” i „Wakacje Mikołajka”.

Filmowe czwartki na Dużej Łące w Parku Śląskim to projekt organizowany przez Antyradio, które klimatyczne miejsca kilku miast (oprócz Chorzowa projekcje odbędą się także w Krakowie i Warszawie) zamienia w miejsca spotkań i letniego wypoczynku przed dużym ekranem.
W repertuarze znajdą się produkcje nie byle jakie, bo wybrane przez Piotra Makaka Szarłackiego, dziennikarza autorskiej i kultowej już audycji Makakart oraz Makakofonia w Antyradiu. Projekcje odbywać się będą w każdy czwartek lipca i sierpnia. Warunkiem jest sprzyjająca aura.
Letnie Kino Antyradia na Dużej Łące rozpocznie 2 lipca kultowy „Rejs”. W kolejny czwartek 9 lipca obejrzymy film pt. „Asteriks i Obeliks w służbie Jej Królewskiej Mości”, 16 lipca – „Między słowami”, 23 lipca – „Zapaśnik”, a 30 lipca film „Blitz”. Filmowy sierpień to: „Szef” - 6 sierpnia, „Transporter 3” – 13 sierpnia, „Magic Mike” – 20 sierpnia oraz „Wakacje Mikołajka” – 27 sierpnia.
Czwartkowe spotkania rozpoczynają się od godz. 20, a projekcje filmów – tuż po zmroku.

Kategoria: Wydarzenia