Warsztaty ekologiczne w Pokoju Sztuki Dziecka

wtorek 7 lipca 2015
  • "Dla naszych oczu" to tytuł warsztatów ekologicznych, które odbędą się w Centrum Kultury Katowice (fot. mat. organizatora)
    "Dla naszych oczu" to tytuł warsztatów ekologicznych, które odbędą się w Centrum Kultury Katowice (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 3 sierpnia 2015 - piątek 7 sierpnia 2015
Gdzie: Katowice
„Dla naszych oczu” to tytuł warsztatów ekologicznych dla dzieci, które odbędą się w Pokoju Sztuki Dziecka – dziecięcej galerii i pracowni.

Pokój Sztuki Dziecka to miejsce niezwykłe. Znajduje się w Centrum Kultury Katowic im. Krystyny Bochenek (pl. Sejmu Śląskiego 2). Tam dzieci mogą tworzyć własne projekty artystyczne, bo to ich przestrzeń, ich pracownia, ich galeria.
Od 3 do 7 sierpnia od godz. 11 będą odbywać się tam warsztaty ekologiczne pt. „Dla naszych oczu”. Są one dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. W ramach zajęć zaplanowano także akcję artystyczną na placu zabaw w Katowicach-Szopienicach, podczas której zostaną zaprojektowane i wykonane przez dzieci roślinne rabaty.
Zajęcia poprowadzą: Katarzyna Kępska z Ośrodka Działań Ekologicznych „Źródła” oraz Małgorzata Żydek, architekt krajobrazu z Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach.
Projekt realizowany jest w ramach Katowickiego Szlaku Sztuki. Został objęty patronatem prezydenta miasta Marcina Krupy.

Wstęp na zajęcia wolny. Ilość miejsc jest jednak ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31 lub 32.

Kategoria: Wydarzenia