Zabierz dziecko na Tauron Nowa Muzyka

poniedziałek 17 sierpnia 2015
  • Poprzednia edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka (fot. mat. organizatora)
    Poprzednia edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka (fot. mat. organizatora)
  • Poprzednia edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka (fot. Radosław Kaźmierczak)
    Poprzednia edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka (fot. Radosław Kaźmierczak)
  • Poprzednia edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka (fot. Radosław Kaźmierczak)
    Poprzednia edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka (fot. Radosław Kaźmierczak)
Kiedy: 
  • czwartek 20 sierpnia 2015 - niedziela 23 sierpnia 2015
Gdzie: Katowice
Już w czwartek 20 sierpnia rozpoczyna się 10. edycja czterodniowego festiwalu Tauron Nowa Muzyka, zaś w dniach 21-22 sierpnia najmłodsi goście przeniosą się do specjalnej strefy w której czekać będą na nich nie lada atrakcje.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka to prawdziwa uczta nie tylko dla miłośników alternatywnych elektronicznych brzmień, ale także fantastyczna zabawa dla najmłodszych.
Od sześciu lat, co roku przygotowywane są dla nich specjalne strefy w których odbywają się warsztaty, zabawy i konkursy.
 Najbliższy Junior Art Festiwal odbędzie się 21 i 22 sierpnia w godz. od 17 do 22. W tym czasie dzieci przeniosą się do wioski indiańskiej, gdzie stworzą totemy, pióropusze, łamacze snów i inne niesamowite akcesoria prawdziwych Indian. Ponadto maluchy odkryją sekretne liczby, stworzą własne, ekologiczne torebki prawdziwej dalekowschodniej herbaty, a twarze wszystkich uczestników zostaną pokryte indiańskimi malunkami.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Na Tauron Nowa Muzyka dzieci do 12. roku życia wchodzą za darmo. Impreza odbędzie się w tzw. katowickiej Strefie Kultury – terenie po byłej kopalni Katowice, gdzie teraz znajdują się siedziby Muzeum Śląskiego, Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (NOSPR) i Międzynarodowe Centrum Kongresowe.

Zapraszamy do naszego działu Konkursy, gdzie można wygrać podwójną wejściówkę na Tauron Nowa Muzyka!

Kategoria: Wydarzenia