Jak reagować na niewłaściwe zachowanie dziecka?

czwartek 27 sierpnia 2015
  • Spotkanie w Misiu Kuleczce to propozycja dla rodziców, którym zależy na utrzymaniu dobrych relacji z dziećmi (fot. mat. organizatora)
    Spotkanie w Misiu Kuleczce to propozycja dla rodziców, którym zależy na utrzymaniu dobrych relacji z dziećmi (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 29 sierpnia 2015
Gdzie: Katowice
Kiedy odpuścić, a kiedy być konsekwentnym w swoich decyzjach? Jak radzić sobie z nerwami i opanować krzyk? O tym i o wielu innych zagadnieniach wychowawczych będzie mowa na spotkaniu w Misiu Kuleczce.

To spotkanie jest dla wszystkich rodziców, którzy mają wątpliwości jak zachowywać się w trudnych sytuacjach, chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat wytyczania granic, a także umiejętności rozmowy, odpuszczania i opanowywania emocji. To ważne zagadnienia dla osób, którym zależy na utrzymaniu dobrych relacji ze swoim dzieckiem.
Spotkanie jest bezpłatne, odbędzie się w Świadomym Rodzicielstwie Misiu Kuleczce (ul. Staromiejska 6/10d) 29 sierpnia w godz. 9.30-10.15. Poprowadzi je akredytowany coach ICF- Wioletta Przenniak-Cołta, ACC. 
Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym: kontakt@miskuleczka.pl lub tel. 601 558 953

Kategoria: Wydarzenia