Wielkie Granie - rodzinny piknik z planszówkami

czwartek 27 sierpnia 2015
  • "Wielkie Granie" to wydarzenie adresowane do całych rodzin, które lubią spędzać czas na kreatywnych zabawach (fot. mat. organizatora)
    "Wielkie Granie" to wydarzenie adresowane do całych rodzin, które lubią spędzać czas na kreatywnych zabawach (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 6 września 2015
Gdzie: Katowice
Już 6 września Mash Up Events oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Katowice, przeniosą wszystkich w świat gier bez prądu. A wszystko za sprawą kolejnej edycji wydarzenia WIELKIE GRANIE.

To właśnie w tym dniu ulice Mariacka i Mielęckiego zostaną zmienione w plac gier „pod chmurką”, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci będą mogły zagrać w dobrze znane i lubiane klasyczne gry planszowe oraz karciane, takie jak: Chińczyk, memories, bierki, monopol oraz trochę trudniejsze: Speed Cups, Story Cubes, Dobble, Potwory do Szafy, Mega Wojownicy.

Dzięki współpracy z wydawnictwami i sklepami uczestnicy będą mieli okazję poznać nowości na rynku gier, a także stoczyć planszowo-karciane pojedynki pod okiem profesjonalnych graczy. Podczas Wielkiego Grania rozegrane zostaną eliminacje do mistrzostw Polski w SPLENDOR.

Na wszystkich aktywnych graczy czekać będą atrakcyjne nagrody, które zdobyć będzie można również w konkursach i animacjach prowadzonych przed sceną. Najmłodsi uczestnicy będą mogli bawić sie w kąciku zabaw, gdzie pod okiem animatorów stworzą niepowtarzalne działa z plasteliny i narysują kilka ciekawych obrazków. Nie zabraknie też bajkowych baniek mydlanych.

Ten wyjątkowy piknik rodzinny odbędzie się 6 września o godz. 12.
 

 

 

Kategoria: Wydarzenia