W Zagłębiu przez cały weekend zjecie i pobawicie się za pół ceny

czwartek 3 września 2015
  • "Zagłębie za pół ceny" to weekend niskich cech nie tylko w restauracjach (fot. mat. organizatora)
    "Zagłębie za pół ceny" to weekend niskich cech nie tylko w restauracjach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 5 września 2015 - niedziela 6 września 2015
Wyjście całą rodziną na obiad to spory wydatek, ale w najbliższy weekend w zagłębiowskich restauracjach będzie można zjeść za pół ceny. Połowę kosztować będą też rozmaite rozrywki.

Wszystko w ramach akcji „Zagłębie za pół ceny”, która jest rozwinięciem podobnego przedsięwzięcia o zasięgu miejskim, realizowanego w minionych latach w Sosnowcu. - Liczba osób, które odwiedziły sosnowieckie lokale przerosła oczekiwania wszystkich. Postanowiliśmy zaprosić do naszej akcji inne miasta Zagłębia. Razem możemy zrobić fajne rzeczy, a to dopiero początek, bo pomysłów jest wiele - mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Do przedsięwzięcia przyłączyły się Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza i Wojkowice. W sumie w akcji weźmie udział ponad 70 restauracji, kawiarni i pubów, które wybrane pozycje z menu serwować będą za pół ceny. Z pociechami można wybrać się m.in. do kawiarni Rodzinka Caffe w Będzinie, w której na maluchy czeka łóżeczko z zabawkami i imitacja plaży z poduchami i książeczkami, czy do będzińskiego lokalu Karmnik - Jedzenie i Zabawa, gdzie po obiedzie na dzieci czekają zjeżdżalnie, basen z kulkami, tunele, labirynty, bujaki, samochodziki i klocki. Weekendowe rabaty oferować będą też cukiernie, herbaciarnie, pizzerie, knajpki z zapiekankami, restauracje z kuchnią włoską, indyjską, wegetariańską i wiele, wiele innych. Za pół ceny będzie można nie tylko zjeść, ale też odwiedzić m.in. sosnowieckie egzotarium, dąbrowski aquapark czy zwiedzić pałac Dietla. Listę wszystkich punktów, biorących udział w akcji „Zagłębie za pół ceny” można znaleźć na stronach miast, które się do niej przyłączyły. 

Kategoria: Wydarzenia