O tym jak nowoczesne technologie wpływają na rozwój widzenia u dzieci

wtorek 22 września 2015
  • Portal swietlikowo.edu.pl zaprasza na konferencję pt. „Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia” (fot. mat. organizatora)
    Portal swietlikowo.edu.pl zaprasza na konferencję pt. „Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 24 września 2015
Gdzie: Katowice
W czwartek 24 września odbędzie się konferencja na temat miejsca nowoczesnych technologii w życiu dzieci oraz możliwościach wykorzystania ich jako narzędzia rozwijającego umiejętności wzrokowe młodych użytkowników.

Konferencja pt. „Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia” odbędzie się w sali konferencyjnej  „Oko Miasta” (Rondo Im. Gen. Jerzego Ziętka) w godz. 16.30- 20. Kierowana jest do terapeutów prowadzących terapię z dziećmi niepełnosprawnymi, kadry przedszkolnej i szkolnej oraz do rodziców, którzy są świadomi obecności nowoczesnych technologii w życiu dzieci i chcą, aby wykorzystywały je w bezpieczny sposób jako narzędzie rozwijające umiejętności wzrokowe.
Konferencję uświetni obecność, wybitnej specjalistki z zakresu elektrofizjologii i neurookulistyki – dr hab. n. med. Doroty Pojdy-Wilczek, która weźmie udział
w panelu dyskusyjnym.

Organizatorem konferencji jest portal świetlikowo.edu.pl

Kategoria: Wydarzenia