Kino Familijne w Bibliotece

wtorek 29 września 2015
  • W Bibliotece Głónej w Sosnowcu organizowane są spotkania z filmem i książką. Najbliższe odbędzie się 3 października (fot. mat. organizatora)
    W Bibliotece Głónej w Sosnowcu organizowane są spotkania z filmem i książką. Najbliższe odbędzie się 3 października (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 3 października 2015
Gdzie: Sosnowiec
Już w sobotę 3 października w Auli Biblioteki Głównej w Sosnowcu będzie można obejrzeć adaptację klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena, przedstawiająca przygody pięknej syreny, która za wszelką cenę chce trafić do świata ludzi. Wstęp wolny.

Syrena działając pod wpływem emocji zawiera układ ze złą czarownicą morską oddając swój głos i ogon w zamian za parę nóg i szansę ponownego spotkania przystojnego księcia, którego uratowała po katastrofie statku. Działając wbrew radom swojego ojca i zaprzyjaźnionego kraba dziewczyna popada w tarapaty odkrywając, że milczenie wcale nie jest złotem, a korzyści, które odniosła dzięki układowi z czarownicą, są co najmniej wątpliwe...
Projekcja rozpocznie się o godz. 11, a wejście na aulę będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Wstęp wolny.
Biblioteka Główna w Sosnowcu mieści się przy ul. Kościelnej 11.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. telefonu 32 266 43 76 (po godz. 15.00 pod numer 32 266 64 72) lub wysyłając maila na adres:  kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl.

 

Kategoria: Wydarzenia