Październikowe poranki filmowe

poniedziałek 28 września 2015
  • Poranki w Multikinie to specjalne seanse dla najmłodszych dzieci (fot. mat. Multikino)
    Poranki w Multikinie to specjalne seanse dla najmłodszych dzieci (fot. mat. Multikino)
Kiedy: 
  • sobota 3 października 2015 - niedziela 4 października 2015
  • sobota 10 października 2015 - niedziela 11 października 2015
  • sobota 17 października 2015 - niedziela 18 października 2015
  • sobota 24 października 2015
Poranki w Multikinie to czas dla najmłodszych widzów. Specjalnie dobrany repertuar i rodzinna atmosfera zachęcają by wspólnie zasiąść przed wielkim ekranem.
W październiku seanse dla dzieci od 2. roku życiua odbywać się będą w soboty i niedziele o 10.30 i o 12.
 
O 10.30 na najmłodszych widzów czekać będzie przygoda z ulubioną lokomotywą wszystkich dzieci. "Tomek i Przyjaciele. Legenda o Zaginionym Skarbie" to kolejna historia z wyspy Sodor. Na skutek nieszczęśliwego wypadku, Tomek wpada do starej jaskini, na dnie której zauważa statek piracki. Kiedy zostaje wyciągnięty na powierzchnię, usiłuje powiedzieć o tym Grubemu Zawiadowcy, jednak ten, zły na Tomka nie chce go wysłuchać. Osamotniony, wysłany na bocznicę Tomek zaprzyjaźnia się z żeglarzem Jankiem i jego Szyprem, nie mając pojęcia o niecnych planach tego pierwszego. Do czego zaprowadzi podstępnie zdobyta przez żeglarza Janka mapa?
 
Seanse o 12 to kosmiczna przygoda z elitarną grupą „Kosmolotów”, które wędrują po Układzie Słonecznym. Bajka pokazuje dzieciom, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa, pełna ekscytujących odkryć, eksperymentów i doświadczeń.
 
Kategoria: Wydarzenia