Konferencja dla przyszłych mam

piątek 2 października 2015
  • Na konferencji prozdrowotnej możecie wziąć udział w bezpłatnych warsztatch i wykładach (fot. mat. organizatora)
    Na konferencji prozdrowotnej możecie wziąć udział w bezpłatnych warsztatch i wykładach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 17 października 2015
Jesteś w ciąży i chcesz poznać opinie specjalistów na temat porodu i opieki nad noworodkiem? A może Twoja pociecha przyszła niedawno na świat i interesują Cię tematy związane z jej zdrowiem? To spotkanie właśnie dla Ciebie.

Perinatologia Śląska zaprasza kobiety w ciąży i młode mamy na bezpłatną konferencję prozdrowotną, która odbędzie się 17 października 2015 r. o godz. 12:00 w sali audiowizualnej Biblioteki Miejskiej w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Kościuszki 25.

Gościem specjalnym będzie Wiceminister Zdrowia Beata Małecka-Libera. Specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, anestezjologii i pediatrii opowiedzą o ciąży, porodzie, opiece nad noworodkiem i wielu innych interesujących zagadnieniach. Podczas spotkania odbędzie się pokaz pierwszej pomocy u niemowląt oraz konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody m.in. kupony na badania USG 4D, odciągacze pokarmu, okrycia kąpielowe dla dzieci. Na każdą przyszłą mamę czeka upominek. 

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie www.sodowski.pl/konferencja. Ilość miejsc ograniczona.
 

Kategoria: Wydarzenia