Silesia Bazaar w dziecięcej odsłonie

środa 14 października 2015
  • 15 listopada odbędzie się Silesia Baazar Kids - specjalna edycja dziecięca (fot. mat. organizatora)
    15 listopada odbędzie się Silesia Baazar Kids - specjalna edycja dziecięca (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 15 listopada 2015
Gdzie: Katowice
Znacie już Silesia Bazaar? A czy wiecie, że w tym roku po raz pierwszy odbędą się targi specjalnie dla najmłodszych? Jeśli lubicie stylowe, polskie ciuchy i akcesoria dla maluchów to nie może Was tam zabraknąć.
Organizatorzy Silesia Bazaar postanowili rozszerzyć ofertę o nową inicjatywę – Silesia Bazaar Kids. To najnowszy projekt targowy, dedykowany markom tworzącym kolekcje dla dzieci oraz takim, które łączą kolekcje dla dzieci z kolekcjami dla dorosłych. Pierwsza edycja imprezy odbędzie się 15 listopada w hali MCK w Katowicach. Przestrzeń zarezerwowana pod targi pomieści prawie 70 stoisk o różnym rozmiarze, z których większość jest już zarezerwowana.
 
W trakcie listopadowych targów odbędą się warsztaty dla dzieci, podczas których rodzice będą mogli spędzić czas w kąciku Gastro z kawą i słodkościami. Gry i zabawy dla najmłodszych poprowadzą: Fabryka Kultury, kobiecy klub hokejowy Kokotki Naprzód Janów, bawialnia Kraina Czarów oraz Katarzyna Majzel-Pośpiech, śląska projektantka, która poprowadzi zajęcia kreatywne, podczas których najmłodsi uszyją własną maskotkę. SILESIA BAZAAR Kids vol.1 będzie więc okazją nie tylko do zakupów, ale także sposobem na spędzenie niedzieli w rodzinnym gronie. 
 
12 i 13 grudnia odbędzie się świąteczna, trzecia już, edycja Silesia Bazaar, którą również objęliśmy naszym patronatem. 
Kategoria: Wydarzenia