Kalendarz adwentowy. Indywidualne warsztaty

poniedziałek 23 listopada 2015
  • Własny kalendarz adwentowy można będzie wykonać na zajęciach w Mamince (fot. foter.com)
    Własny kalendarz adwentowy można będzie wykonać na zajęciach w Mamince (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • poniedziałek 30 listopada 2015
Gdzie: Rybnik
Kalendarz adwentowy może nie tylko umilić oczekiwania na święta Bożego Narodzenia i zobrazować dzieciom pojęcie mijającego czasu, ale również stać się piękną ozdobą domu. Własny kalendarz można wykonać podczas warsztatów w Pracowni Twórczego Rozwoju Maminka.

Co ciekawe, tym razem warsztaty nie odbędą się, jak zwykle, w grupie, o wyznaczonej godzinie. 30 listopada pracownia będzie otwarta cały dzień, od godz. 10 do 18 i można do niej po prostu wpaść wraz z dzieckiem, żeby zrobić niepowtarzalny kalendarz. Na miejscu czekać będą dekoracyjne materiały, papiery, wstążki, sznurki, ozdoby, gałązki, wieszaki oraz masa inspiracji i fachowa pomoc. Samemu trzeba przynieść jedynie słodkości lub inne drobne upominki do ukrycia pod kolejnymi datami w kalendarzu.

Udział w zajęciach kosztuje 25 zł i choć są one otwarte, warto wcześniej zaanonsować swoją obecność, pisząc prywatną wiadomość na facebooku Maminki lub dzwoniąc pod numer 509 803 792. Organizatorzy chcą bowiem przygotować odpowiednią ilość materiałów. Maminka mieści się przy ul. Wysokiej 15 w Rybniku.

Kategoria: Wydarzenia