Graj i pomagaj w mikołajki. Czeka ścianka i dmuchańce

czwartek 3 grudnia 2015
  • "Graj i pomagaj" to coroczna impreza charytatywna w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
    "Graj i pomagaj" to coroczna impreza charytatywna w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 6 grudnia 2015
Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej zaprasza na IX edycję imprezy charytatywnej „Graj i Pomagaj”. Całe rodziny będą mogły spędzić czas aktywnie w mikołajkowej atmosferze i wspomóc szczytny cel.

W hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” zorganizowany zostanie kiermasz świąteczny, będzie można wspinać się na ściance, skakać na dmuchańcach, animatorzy pomalują dzieciom twarze, zorganizowane zostaną też warsztaty plastyczne oraz liczne gry i zabawy.

Imprezę zaplanowano od godz. 16 do 19.

Dodatkową atrakcją będzie Bieg Mikołajkowy w Parku Hallera. Chętni będą mogli wystartować w dwóch kategoriach: indywidualnej i rodzinnej. Zapisy przyjmowane będą w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” od  godz. 14, start zaplanowany jest godzinę później.

„Graj i Pomagaj” jest coroczną akcją charytatywną, której towarzyszy zbiórka pieniędzy na różne cele. W poprzednich edycjach za zebrane sumy kupowany był sprzęt rehabilitacyjny dla uczniów szkół specjalnych, dofinansowywane były też wyjazdy na zielone szkoły dla dzieci z najuboższych rodzin.

Kategoria: Wydarzenia