Skrzaty i WOŚP

piątek 8 stycznia 2016
  • Weekend Skrzata to nie tylko zabawy dla dzieci - w ten weekend organizatorzy będą wspierać WOŚP (fot. mat. organizatora)
    Weekend Skrzata to nie tylko zabawy dla dzieci - w ten weekend organizatorzy będą wspierać WOŚP (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 9 stycznia 2016 - niedziela 10 stycznia 2016
W ten weekend W Starej Kablowni cykl dwudniowych atrakcji dla dzieci pod nazwą „Wesoły Weekend Skrzata” będzie połączony z 24. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Imprezy rozpoczną się 9 stycznia o godzinie 15:00 programem przeznaczonym dla najmłodszych. Jedną z atrakcji będzie Klaun Cyrulik i jego gigantyczne bańki mydlane. Ponadto, w ramach bloku dla dzieci przygotowano warsztaty tworzenia balonowych zwierzątek, malowanie twarzy, kolorowe orgiami, a także konkursy z nagrodami i zabawy z muzyką.

Niedziela to dzień, w którym organizatorzy chcą skupić się na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 24. finał tej ogólnopolskiej akcji wesprze oddziały pediatryczne w całej Polsce i godną opiekę medyczną dla seniorów. Tego dnia warto obejrzeć pokaz czechowickich Mażoretek Perfekto, który odbędzie się na pasażu o 14. O 16.30 rozpoczną się koncerty – gwiazdą wieczoru będzie zespół Hunter, który wystąpi o 20.30. Dodatkową atrakcją będą pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Nie zabraknie też „Światełka do Nieba”, pokaz sztucznych ogni odbędzie się na parkingu Starej Kablowni o godz. 20. 

Kategoria: Wydarzenia