Maluchy w krainie dźwięków

poniedziałek 1 lutego 2016
  • W kameralnej atmosferze dzieci i rodzice poznają twórczość wielkich światowych kompozytorów (fot. mat. Gliwicki Teatr Muzyczny)
    W kameralnej atmosferze dzieci i rodzice poznają twórczość wielkich światowych kompozytorów (fot. mat. Gliwicki Teatr Muzyczny)
Kiedy: 
  • sobota 6 lutego 2016 - niedziela 7 lutego 2016
  • sobota 27 lutego 2016 - niedziela 28 lutego 2016
Gdzie: Gliwice
"Maluchy w krainie dźwięku” to propozycja Gliwickiego Teatru Muzycznego skierowana do rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi do lat 6, a także do rodzin spodziewających się potomstwa.

Nietypowe koncerty zainspirowane badaniami prof. E.E. Gordona stymulować mają rozwój dziecka wykorzystując jego naturalne zdolności. Na sali nie ma podziału na publiczność i wykonawców: wszyscy razem siedzą na poduchach i materacach, a muzycy tworzą pośród publiczności. Koncert łączy w sobie elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruchowych i teatralnych. Projekt jest autorskim programem Doroty Banaś, absolwentki Wydziału Pedagogiki Muzycznej Uniwersytetu Śląskiego, skrzypaczki Filharmonii Zabrzańskiej, animatorki kultury.

W lutym koncerty „Wielcy i mali” odbędą się 6,7, 27 oraz 28 lutego o godz. 14 i 15.15. Koncerty te przybliżą dzieciom utwory największych światowych kompozytorów przy, których będą miały okazje świetnie się bawić.

Bilety dla dzieci 10 zł dla opiekunów 20 zł.

Kategoria: Wydarzenia