Walentynkowy Klub Mamuśki

środa 3 lutego 2016
  • Jak zadbać o miłość i intymność po narodzinach dzieci porozmawiają uczestniczki spotkania Klubu Mamuśki (fot. foter.com)
    Jak zadbać o miłość i intymność po narodzinach dzieci porozmawiają uczestniczki spotkania Klubu Mamuśki (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • środa 10 lutego 2016
Gdzie: Gliwice
Kolejne spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się w Gliwicach i będzie miało walentynkowy charakter. Głównym tematem spotkania będzie miłość i intymność po narodzinach dziecka – mamy będą mogły porozmawiać o tym między sobą oraz z zaproszonym ekspertem.

Gliwicki Klub Mamuśki oraz Motivita.pl zaprasza na warsztaty psychologiczne dla mam w walentynkowym klimacie. 10 lutego o godzi. 19 w Minka Cafe (Zawiszy Czarnego 22) mamy będą mogły porozmawiać o miłości, intymności i namiętności po urodzeniu dziecka. Będzie to okazja by zastanowić się, jak i dlaczego miłość partnerska zmienia się po urodzeniu dziecka, a także poszukać sposobów, jak zmienić intymność i namiętność w związku na lepsze. Ekspertem tego spotkania będzie Katarzyna Gryl-Stopa - psycholog, trener, psychoterapeuta.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca mailowo na: slask@klubmamuski.pl, w temacie "luty", w treści imię i nazwisko uczestniczki. 

Kategoria: Wydarzenia