W Silesii będą szukać dziecięcych talentów

środa 17 lutego 2016
  • By wziąć udział w castingu do "Silesia Kids" wystarczy pojawić się w SCC 26 lutego (fot. mat. organizatora)
    By wziąć udział w castingu do "Silesia Kids" wystarczy pojawić się w SCC 26 lutego (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • piątek 26 lutego 2016 - sobota 27 lutego 2016
Gdzie: Katowice
Jeśli twoje dziecko śpiewa, gra na instrumencie, para się magią lub tańcem, a do tego marzy mu się kariera na dużym ekranie, warto pokazać jego zdolności profesjonalistom. "Silesia Kids" to talent show, który da najmłodszym okazję do zaprezentowania swojego talentu przed jury złożonym z osobowości telewizyjnych.
Już 26 lutego w Silesii odbędą się castingi, które wyłonią finalistów. Do udziału w nich mogą zgłaszać się dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 4-8 lat oraz 9-13 lat.
 
- "Silesia Kids" to talent show, a więc nie zamykamy się na żaden występ, nawet na najdziwniejszy. Najmłodsi mogą pokazać nam co potrafią. Szukamy osobowości, dzieci z charyzmą, które potrafią przykuć uwagę, rozśmieszyć i pokazać coś niesamowitego, co zachwyci publiczność - mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesia City Center.
 
Wyłonieni finaliści już następnego dnia, 27 lutego zaprezentują się szerokiej publiczności podczas wielkiego finału. Wtedy też do dyspozycji najmłodszych oddana zostanie olbrzymia scena, na której wystąpią po raz kolejny, tym razem w swoim popisowym numerze i sporą widownią. Występ każdego z uczestników oceniać będą gwiazdy TV i mediów społecznościowych - aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, piosenkarz Mateusz Ziółko oraz youtuber i gamer Stuu. Imprezę poprowadzi aktor i prezenter Maciej Musiał. Stawka finału jest wysoka! Zwycięzcy "Silesia Kids" w każdej z kategorii wiekowych w nagrodę odwiedzą plan jednego z najpopularniejszych polskich seriali, mając szansę podejrzenia pracy aktorów od kuchni.
 
Udział w castingach jest bezpłatny. Nie wymaga także wcześniejszego zgłoszenia, dzieci muszą się jednak zgłosić pod opieką osoby pełnoletniej.  Castingi (26.02) startują o godz. 12.00 i potrwają do godz. 17.00. Wielki finał (27.02) zaczyna się o godz. 16.00. Obydwa wydarzenia odbędą się na Placu Tropikalnym. 
Kategoria: Wydarzenia