Zawody Narciarskie dla dużych i małych

środa 2 marca 2016
  • W Zawodach Narciarskich w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Będzina mogą brać udział dzieci, młodzież i dorośli (fot. mat. organizatora)
    W Zawodach Narciarskich w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Będzina mogą brać udział dzieci, młodzież i dorośli (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 marca 2016
Gdzie: Istebna
Jeżeli masz w domu młodego narciarza, który lubi rywalizację, a Ty też dobrze radzisz sobie na stoku – te zawody są dla Was.

W Zawodach Narciarskich w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego mogą brać udział dzieci od 6. roku życia, młodzież i dorośli. Zawody zostaną przeprowadzone w 7 grupach wiekowych. Startujący będą mieli do pokonania trasę slalomu giganta w dwóch przejazdach.

Impreza odbędzie się 13 marca w Istebnej, w Ośrodku Narciarskim „Złoty Groń”. Start o godz. 11. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca, do godz. 15 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Będzinie, przy ul. Sportowej 4, w dziale Promocji i Organizacji Imprez (tel. 267 30 07 wew. 31). Należy też uiścić opłatę startową w wysokości 20 zł – dzieci i młodzież do 19. roku życia i 25 zł – dorośli.

Szczegółowe warunki udziału w zawodach określa regulamin imprezy, który można znaleźć na stronie osir.bedzin.pl

Organizowany będzie również przejazd na miejsce zawodów z Będzina: z Osiedla Zamkowego, parkingu Interpromex o godz. 7, z przystanku KZK GOP (ul. 11 Listopada, przy kortach)) o godz. 7.10 i z przystanek KZK GOP przy Chełmku o godz. 7.15.

Kategoria: Wydarzenia