Bądź sobą Mamo, w domu i w pracy!

środa 16 marca 2016
  • Kobiety zaraz po urlopie macierzyńskim często nie potrafią odnaleźć się w życiu zawodowym, pomoże w tym spotkanie w Strefie Rodzica (fot. foter.com)
    Kobiety zaraz po urlopie macierzyńskim często nie potrafią odnaleźć się w życiu zawodowym, pomoże w tym spotkanie w Strefie Rodzica (fot. foter.com)
Kiedy: 
  • poniedziałek 21 marca 2016
Gdzie: Katowice
Po urodzeniu dziecka, urlopie macierzyńskim, a czasem także wychowawczym przychodzi czas, gdy mama musi lub chce wrócić do pracy. Zdarza się, że wraz ze zmianą w życiu prywatnym, pojawia się u niej także chęć poszukiwania nowej drogi życia zawodowego.

Jak wyznaczyć sobie nowe cele i drogę do nich? W jaki sposób przygotować się do rozmów z potencjalnymi pracodawcami? Gdzie szukać pomocy, mając pomysł na własny biznes?

Zaplanowane na 21 marca spotkanie w Strefie Rodzica Uniwersytetu SWPS zostanie poświęcone coachingowi rodzicielskiemu.

W ramach spotkania pod hasłem „Bądź sobą Mamo, w domu i w pracy!” uczestniczki mają do wyboru dwa warsztaty, rozpoczynające się o godz. 14.

Warsztat poświęcony powrotowi na rynek pracy i przygotowaniu do procesu rekrutacji poprowadzi Marta Hefeman, psycholog, doradca zawodowy i pośrednik pracy. Z kolei Małgorzata Kowalczewska, coach szkoląca mamy wracające do pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych przygotowała warsztat o kształtowaniu u siebie i swoich dzieci nawyków, pomagających w realizacji celów i osiąganiu sukcesów.

O godz. 16.15 zaplanowano wykład na temat równoważeniu życia zawodowego i prywatnego, który wygłosi Beata Kozak, psycholog i coach.

Zajęcia w ramach Strefy Rodzica odbędą się w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Katowicach przy ul. Techników 9.

Spotkania są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.swps.pl/katowice.

Kategoria: Wydarzenia