ANGRY BIRDS wylądują w Katowicach

wtorek 29 marca 2016
  • Popularne i lubiane Angry Birds przyjadą do Katowic (fot. mat. organizatora)
    Popularne i lubiane Angry Birds przyjadą do Katowic (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 2 kwietnia 2016
Gdzie: Katowice
Już 2 kwietnia dzieci i dorośli będą mogli spotkać się z Angry Birds i wziąć udział w niezwykłej zabawie z licznymi atrakcjami, wśród nich oczywiście nie zabraknie strzelania z megaprocy do świnek.

W związku z premierą gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM” Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach zaprasza do wspólnej zabawy. Impreza rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do 19. W programie m.in.:

- ANGRY RED BUS – co godzinę dzieci z opiekunami wyruszą w odjechaną, pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę stylizowanym na głównego bohatera filmu piętrowym ANGRY RED BUSEM. Na dzieci czeka gość-niespodzianka.

- MEGAPROCA. Zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.

- Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.

- Wspólna gra na wielkim ekranie (ANGRY BIRDS CLASSIC).

- Spotkania z ANGRY BIRDS. Dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS (animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach); możliwość wspólnej zabawy i zdjęć.

- FUN ISLAND. Miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.

- DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.

- Atrakcje dla najmłodszych: ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się w kolorowe ANGRY BIRDS, ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w naszym mini kinie.

Kategoria: Wydarzenia