Dziki Zachód na Śląsku

wtorek 12 kwietnia 2016
  • W tym sezonie odwiedzający Twinpigs będą mogli skorzystać z nowych atrakcji (fot. mat. organizatora)
    W tym sezonie odwiedzający Twinpigs będą mogli skorzystać z nowych atrakcji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 kwietnia 2016 - niedziela 17 kwietnia 2016
Gdzie: Żory
Miasteczko Westernowe Twinpigs to z jednej strony nostalgiczna podróż na Dziki Zachód wypełniony ulubionymi filmami o kowbojach i Indianach; z drugiej świetna rodzinna zabawa. W ten weekend nastąpi oficjalne otwarcie sezonu, w którym ruszą nowe atrakcje miasteczka.

W sezonie 2016 przygotowano nowe atrakcje, które zaskoczą i zaintrygują: wodna konstrukcja na czas upałów, Nawiedzona Sztolnia dla poszukiwaczy i odkrywców, a dla najmłodszych bajkowa kraina pełna pluszowych misiów oraz czworonożni przyjaciele: kózki, daniele i kuce. Atrakcje te uzupełnią znane już karuzele, kolejki, place zabaw i restauracje. 

Uroczyste otwarcie sezonu nastąpi 16 i 17 kwietnia. Wszystkie atrakcje w te dni będą dostępne w promocyjnej cenie 15 zł. W weekend otwarcia zaplanowano również dodatkowe wydarzenia. W sobotę na terenie Twinpigs odbędą się pokazy straży pożarnej i ratownictwa, rozpoczęcie sezonu motocyklowego, koncerty i dyskoteka. W niedzielę zaplanowano występ Indian z Huu-Ska Luta, pokazy kowbojskie, prezentacje szczudlarzy oraz konkursy.

Cena regularna to 45 zł normalny i 39 zł ulgowy.

Kategoria: Wydarzenia