Wiosenne ekoanimacje

piątek 15 kwietnia 2016
  • Warsztaty odbędą się w Sosnowcu, a w Bielsku-Białej i Żorach nie zabraknie ciekawych animacji (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty odbędą się w Sosnowcu, a w Bielsku-Białej i Żorach nie zabraknie ciekawych animacji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 16 kwietnia 2016 - niedziela 17 kwietnia 2016
Wyścigi na krówkach, zabawa na ekostrzelnicy czy warsztaty w drewnie – te i wiele innych atrakcji czeka w ten weekend, a wszystkie w wiosennej i ekologicznej atmosferze.

Podczas wiosennych ekoanimacji maluchy będą miały okazję nie tylko dowiedzieć się, jak prawidłowo troszczyć się o naturę, lecz także dobrze się bawić! W pasażu galerii handlowej w Auchan Żory i Bielsko-Biała pojawi się specjalny tor, na którym odbędą się wyścigi z taczkami oraz wyścigi na krówkach. Tego dnia będzie można dowiedzieć się, jak z niepotrzebnych materiałów wykonać biżuterię, a także upleść wiosenny wianek z kwiatów. Nie zabraknie także zgadywanek i quizów o tematyce ekologicznej.

Wiosenne ekoanimacje odbędą się w sobotę 16 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Żory i w niedzielę 17 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

W Centrum Handlowym Auchan w Sosnowcu 16 kwietnia pod czujnym okiem profesjonalnego rzeźbiarza najmłodsi będą mieli okazję, aby z drewna i kory wyczarować wyjątkowe ptasie figury – bociany oraz sowy.

Zabawa każdego dnia rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 17. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia