Letnia odsłona targów niezależnej mody i dizajnu

czwartek 12 maja 2016
  • To już czwarta edycja Silesia Bazaar. Tym razem czas na wakacyjne zakupy! (fot. mat. organizatora)
    To już czwarta edycja Silesia Bazaar. Tym razem czas na wakacyjne zakupy! (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 11 czerwca 2016 - niedziela 12 czerwca 2016
Gdzie: Katowice
SILESIA BAZAAR to największe na Śląsku targi niezależnej mody i dizajnu, które odbędą się w Katowicach już po raz czwarty. Letnia odsłona wydarzenia odbędzie się w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego.
W dniach 11 i 12 czerwca na pasjonatów niezależnej mody czekać będzie ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne ubrania od polskich projektantów, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.
Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw.
 
Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Katowice. Więcej szczegółów na stronie internetowej: silesiabazaar.pl oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook: facebook.com/silesiabazaar
 
Kategoria: Wydarzenia