Dzień otwarty w Brazilian Soccer Schools

wtorek 17 maja 2016
  • Dzień otwarty w Brasilian Soccer Schools to okazja by sprawdzić czy dzieciom spodobają się zajęcia sportowe (fot. mat. organizatora)
    Dzień otwarty w Brasilian Soccer Schools to okazja by sprawdzić czy dzieciom spodobają się zajęcia sportowe (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 22 maja 2016
Gdzie: Chorzów
Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu.

Radość z gry, pielęgnowanie talentu, rozwijanie do perfekcji umiejętności technicznych - to wartości towarzyszące dzieciom na każdym treningu. Filozofia treningów opiera się na rozwoju zawodników pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza, które pozwolą na wyróżnianie się w przyszłości w prawdziwej grze. Treningi przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-13 lat.

22 maja o godz. 9.45 odbędzie się dzień otwarty, który pozwoli rodzicom i dzieciom przekonać się dlaczego program Brazylijskich Szkół Piłkarskich jest taki wyjątkowy. Tego dnia dzieci będą mogły wziąć udział w specjalnych Testach Umiejętności Piłkarskich oraz turnieju.

Dzień otwarty odbędzie się na terenie MORiS Chorzów ul. Dąbrowskiego 113. Zapisy na dzień otwarty: www.dzien.brazylijskieszkolki.pl lub tel.: 505 910 991.

Kategoria: Wydarzenia