Rodzinne targi pełne atrakcji

środa 1 czerwca 2016
  • Targi "Rodzice i Dzieciaki" odbędą się 11 i 12 czerwca na terenie EXPO SILESIA (fot. mat. organizatora)
    Targi "Rodzice i Dzieciaki" odbędą się 11 i 12 czerwca na terenie EXPO SILESIA (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 11 czerwca 2016 - niedziela 12 czerwca 2016
Gdzie: Sosnowiec
Mnóstwo zabawy, rynkowe nowości, warsztaty i wykłady czekają na największej tego typu imprezie na Śląsku - Targach Artykułów Dziecięcych i Zabawek „Rodzice i Dzieciaki”.

Teren targów w sosnowieckim Centrum EXPO SILESIA podzielony zostanie na dwie strefy, w których przygotowane zostaną atrakcje dla obecnych i przyszłych rodziców oraz dzieci w różnym wieku.

W strefie rodzica czekają nie tylko ciekawe produkty, ale też fachowe porady. O radę będzie można zapytać m.in. położną, doulę, ratownika medycznego, psychologa, fizjoterapeutę i dietetyka. Nie zabraknie także promotorki karmienia piersią oraz doradcy chustonoszenia. Na targach będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach ze specjalistami, zobaczyć jak wygląda druk 3D na podstawie zdjęcia USG i poznać zumbę przygotowaną specjalnie dla mam i maluszków.

Wśród wystawców znajdziecie marki odzieżowe, akcesoria, artykuły kosmetyczne, wózki i foteliki, meble do dziecięcych pokoików, szkoły rodzenia, producentów zabawek, gier i gadżetów dla najmłodszych.

W strefie dziecka maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych, zrobić sobie selfie z superbohaterami, budować z klocków czy wziąć udział warsztatach naukowych. Dla dzieci zagrają Siostry Wajs, rozegrany zostanie mały Mundial i odbędzie się wiele konkursów.

Zarówno dzieci i rodzice będą mogli wziąć udział w metamorfozie, którą upamiętni profesjonalny fotograf. Po dniu pełnym wrażeń odpoczniecie w strefie chilloutu.

Targi odwiedzać można 11 czerwca w godz. 10-18 oraz 12 czerwca w godz. 10-17. Dzieci do lat 18 mają zapewniony bezpłatny wstęp, dorośli za bilet zapłacą od 3 do 5 zł. Więcej informacji na: www.rodziceidzieciaki.pl.

Kategoria: Wydarzenia