Lato w Teatrze z bojkami i berami

piątek 3 czerwca 2016
  • "Lato w teatrze" to cykl warsztatowy dla nastolatków, który odbędzie się w Pałacu Młodzieży w Katowicach (fot. mat. organizatora)
    "Lato w teatrze" to cykl warsztatowy dla nastolatków, który odbędzie się w Pałacu Młodzieży w Katowicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 20 czerwca 2016
Gdzie: Katowice
Nie macie pomysłu na wakacje dla swojego nastoletniego dziecka, które interesuje się sztuką? Może zachęcicie go, by spróbowało się dostać na warsztaty „Lato w Teatrze”?

Motywem przewodnim warsztatów będą bojki i bery. Zajęcia będą odbywać się od 1 do 14 sierpnia w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Każdy uczestnik ma szansę znaleźć zajęcia, które odpowiadają jego zainteresowaniom, bo w programie przewidziano zarówno warsztaty reżyserskie, jak i aktorskie, muzyczne, choreograficzno-taneczne czy scenograficzno-kostiumowe. Dwutygodniowy cykl zakończy się pokazem wspólnie stworzonego spektaklu.

„Lato w Teatrze” to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej.

W Katowicach projekt współorganizują: Fundacja Szafa Gra, Pałac Młodzieży oraz Teatr Śląski. Warsztaty adresowane są do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat.

Nabór uczestników odbędzie się 20 czerwca w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia