Rodzinna zabawa z nagrodami

wtorek 7 czerwca 2016
  • Bezpłatne atrakcje dla najmłodszych w City Point będą trwały od 12 do 18 (fot. mat. organizatora)
    Bezpłatne atrakcje dla najmłodszych w City Point będą trwały od 12 do 18 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 czerwca 2016
Gdzie: Tychy
Centrum handlowo-rozrywkowe CITY POINT zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z rodzicami do wspólnej zabawy w miejskiej dżungli.
Przez całe niedzielne popołudnie przed centrum czynny będzie mini park rozrywki, w którym dzieci będą mogły szaleć na dmuchańcach, w małpim gaju i suchym basenie z kulkami. Odważni będą skakać na eurobungee i pływać w kulach wodnych, a łasuchy będą zajadać się watą cukrową. Ponadto dzieci będą mogły wygrać nagrody ufundowane przez partnerów akcji takie jak zaproszenia do kina, zaproszenia na pizzę, na lody, do bawialni, specjalny rabat na zabawki oraz inne niespodzianki i słodkości.
 
Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie przez dziecko jest przybycie z rodzicem bądź pełnoletnim opiekunem, który  zarejestruje się w bazie danych klientów centrum w punkcie obsługi na miejscu w godzinach 11.30-17.30 i odbierze bezpłatną wejściówkę. Rejestracja rodzica upoważnia również dziecko do wylosowania jednej nagrody rzeczowej.
 
Zaproszenia i nagrody są wydawane do wyczerpania zapasów.
Kategoria: Wydarzenia