Festiwal rodzicielstwa

wtorek 14 czerwca 2016
  • IV Festiwal Rodzicielstwa odbędzie się w dniach 17-19 czerwca (fot. mat. organizatora)
    IV Festiwal Rodzicielstwa odbędzie się w dniach 17-19 czerwca (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 17 czerwca 2016 - niedziela 19 czerwca 2016
IV Festiwal Rodzicielstwa to impreza dla wszystkich, którzy interesują się tematem wychowania dzieci i szeroko pojętym rodzicielstwem. W Bielsku-Białej przez trzy dni organizowane będą festiwalowe wydarzenia.

Festiwal rozpocznie się w czwartek spotkaniem „Zdrowe zęby”, które odbędzie się o godz. 17 w Klubokawiarni Aquarium. Gościem spotkania będzie lekarz dentysta, który opowie o tym jak dbać o zęby dzieci w każdym wieku. Wstęp na spotkanie to koszt 10 zł (rodzic/para).

W piątek w Instytucie Systemowej Pracy z Rodziną "Poza Schematem” odbędzie się bezpłatne spotkanie z coachem i terapeutą, który poruszy temat budowania rodzinnych relacji i radzenia sobie z problemami „Jak feniks z popiołów…”. Obowiązują zapisy: gabinet@psycholog-bielsko.com.

Ostatni dzień Festiwalu będzie czasem rodzinnej zabawy i ciekawych spotkań na terenie Szkoły Walfdorskiej. Na prelekcjach zostaną poruszone takie tematy jak poród domowy, karmienie piersią, masaż Shantala, chustonoszenie czy motywowanie. W godz. 14-16 dzieci w wieku przedszkolnym pobawią się z Domowym Przedszkolem Niania Bielsko, a starsze dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach fotografii (koszt. 10 zł zapisy:  http://atelier19-21.pl/).

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia