Niech moc będzie z Wami

wtorek 28 czerwca 2016
  • MBP w Sosnowcu zaprasza na dwugodzinną zabawę do Centrum Rozrywki Laserhouse (fot. mat. MBP)
    MBP w Sosnowcu zaprasza na dwugodzinną zabawę do Centrum Rozrywki Laserhouse (fot. mat. MBP)
Kiedy: 
  • piątek 8 lipca 2016
Gdzie: Sosnowiec
Laserowy labirynt, paintball, sesja zdjęciowa z bohaterami „Gwiezdnych Wojen”, a wszystko to w Laserowym Centrum Rozrywki Laserhouse, na dodatek za darmo! Brzmi dobrze?

Tę wakacyjną atrakcję rodem z literatury i kina science-fiction przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu. Impreza odbędzie się 8 lipca w godz. 12-14. Podczas dwóch godzin zabawy jej uczestnicy będą mogli wykazać się znajomością gwiezdnej sagi i przedstawionych w niej postaci. Poza licznymi quizami, zagadkami i pojedynkami konkursowymi, a także sesją zdjęciową z bohaterami „Gwiezdnych Wojen”, dzieci zostaną zaproszone do gry w Laserowy Paintball, gdzie na naszych śmiałków czekać będzie pełna niebezpieczeństw przygoda, a także na wyprawę do Laserowego Labiryntu, w którym będą miały za zadanie sprytnie omijać wiązki laserów, co niewątpliwie przysporzy im silnego dreszczyku emocji.

Impreza jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona obowiązują zapisy. Mogą w niej uczestniczyć dzieci w wieku 7-15 lat. Warunkiem udziału w imprezie jest  wcześniejsze wypełnienie karty zgłoszeniowej, a także zgody podpisanej przez rodzica/opiekuna oraz przesłanie ich na adres: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub osobiste dostarczenie do Działu Instruktażu i Promocji MBP w Sosnowcu przy ul. Kościelnej 11, w godz. 7-15 (od poniedziałku do piątku). Formularze karty i zgody do pobrania na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl. Wszelkie pytania należy kierować do Organizatora akcji, pod numerem tel. 32 266 43 76 lub mailowo: promocja@biblioteka.sosnowiec.pl.

Impreza pt. „Niech MOC będzie z Wami!” odbędzie się 8 lipca o godz. 12.00 w Laserowym Centrum Rozrywki Laserhouse w Sosnowcu, ale zbiórka jest o godz. 11.30 w Filii nr 6 MBP – Niwka przy ul. Wojska Polskiego 6, 8 lipca o godz. 11.30. Powrót z imprezy odbędzie się ok. godz. 14.30 pod siedzibę Filii nr 6.

Kategoria: Wydarzenia