Wyrusz w podróż do Śródziemia

czwartek 11 sierpnia 2016
  • "Podróż z Gandalfem" to interaktywna zabawa plenerowa osadzona w realiach Śródziemia (fot. mat. organizatora)
    "Podróż z Gandalfem" to interaktywna zabawa plenerowa osadzona w realiach Śródziemia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 14 sierpnia 2016
Gdzie: Ogrodzieniec
Gród na Górze Birów został opanowany przez zło prosto z Mordoru. Fanów tolkienowskiego świata nie brakuje wśród dzieci i rodziców – na pewno niejedna rodzina wyruszy na spotkanie z Gandalfem i weźmie udział w walce z ciemnością.

„Podróż z Gandalfem” to interaktywna zabawa plenerowa, która odbędzie się na Górze Birów 14 sierpnia w godz. 10-20.  W walce z ciemnością wezmą udział znane ze świata Śródziemia postacie, ale to od biorących udział w zabawie drużyn zależeć będzie przyszłość świata.

W trakcie zabawy uczestnicy odwiedzą fantastyczne lokalizacjie, gdzie czekają na nich różne zadania. Strzelanie z łuku do orków w Lotlorien, skradanie się pod Jaskinią Szeloby, zagadki Golluma czy strzelanie z kapapult pod Minas Tirith to tylko niektóre z zaplanowanych misji.

Bilety w cenie 7/10 zł. 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Majówka, wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy